Купить фторкаучуки, цена фторкаучука скф 26 и скф 32 | skf

ЕВЕРЕСТ

ПРОМИСЛОВА ГРУПА

  • Русский
  • Українська
  • English

Фторкаучуки марки СКФ-26 і СКФ-32 упаковують в поліетиленовий мішок по ГОСТ 17811-78, перед відправкою вкладений в трьох-, чотирьох- шаровий паперовий мішок марки НМ по ГОСТ 2226- 75. Поліетиленовий мішок повинен бути щільно перетянутий пластиковою зтяжкою. Маса нетто не повинна перевищувати 11 кг, брутто 11,1 кг. Мішки упаковують в дерев’яні ящики по ГОСТ 18573-78 або контейнери по ГОСТ 20435-75 і ГОСТ 15102-75. Маса брутто ящика не повинна перевищувати 60 кг. На споживчу тару наклеюють етикетку або прикріплюють ярлик із зазначенням:

-найменування або товарного знака підприємства-виготовлювача;

-найменування і сорту фторкаучука;

-номери партії;

-номери одиниці упаковки;

-Маса брутто і нетто;

-Дата виготовлення;

-позначення цих технічних умов;

-Державні Знаки якості по ГОСТ 1.9-67 в разі присвоєння його в установленому порядку.

Для того що б Ви могли вважати нас надійним партнером ми продаємо фторкаучук останніх тижнів виробництва. Ми не купуємо залежаний СКФ-26 і СКФ-32, зі зберігання або ж товар умови зберігання якого не відповідають нормам. Нам би дуже хотілося що б Ви вчасно і безперебійно отримували сировину, для цього ми намагаємося оновлювати асортимент кожні 10-14 днів.

НАША ПРОДУКЦІЯ

Фторкаучук СКФ-26
синтетичні фторвмісні каучукоподобное полімери (еластомери), сополімери винилиденфторида з гексафторпропіленом. У
Замовити
Фторкаучук СКФ-32
синтетичні фторвмісні каучукоподобное полімери (еластомери), сополімери винилиденфторида з тріфторхлоретіленом. Фторкаучук
Замовити